This site requieres JavaScript but your browser settings does not allow this. Please activate JavaScripts and try again.
MENY

Trafikledning

När du ringer till Börjes Logistik & Spedition så kommer du direkt till företagets hjärta - vår trafikledning. Det är på trafikledningen i Nybro och i Erfurt som transporterna planeras. Här möts du genast av vår omtalade serviceanda och oavsett om du bokar en pall eller en komplett last får du samma engagerade bemötande. Våra erfarna trafikledare har kontroll över godset hela vägen från hämtning till lämning. De ser till att godset går rakaste och snabbaste vägen till dig - Utan omvägar.

Johan Wirstedt
Johan Wirstedt

Trafikansvarig

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 29
Mobilnr: +46 (0) 709 76 50 92
Email: wirstedt@borjes.com

Johan Martinsson
Johan Martinsson

Säkerhetsrådgivare väg & sjö

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 21
Mobilnr: +46 (0) 709 76 41 03
Email: johan.martinsson@borjes.com

Ulf Skånberg
Ulf Skånberg

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 22
Mobilnr: +46 (0) 709 76 28 41
Email: skanberg@borjes.com

Heléne Lejon
Heléne Lejon

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 38
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 92
Email: helene.lejon@borjes.com

Anders Lindborg
Anders Lindborg

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 30
Mobilnr: +46 (0) 709 76 28 42
Email: lindborg@borjes.com

Artur Dusza
Artur Dusza

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 35
Mobilnr: +46 (0) 709 76 28 39
Email: artur@borjes.com

Sven Falke
Sven Falke

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 49
Mobilnr: +46 (0) 734 74 74 49
Email: sven.falke@borjes.com

Torsten Kositza
Torsten Kositza

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +49 (0) 362 02 28 413
Mobilnr: +49 (0) 177 25 91 951
Email: torsten.kositza@borjes.com

Jarno Honkonen
Jarno Honkonen

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 43
Mobilnr: +46 (0) 709 76 41 42
Email: jarno@borjes.com

Per Ohlsson
Per Ohlsson

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 27
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 72
Email: per.ohlsson@borjes.com

Jesper Sandelius
Jesper Sandelius

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 37
Mobilnr: +46 (0) 709 76 40 82
Email: jesper.sandelius@borjes.com

Fredrik Lennqvist
Fredrik Lennqvist

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 46
Mobilnr: +46 (0) 70 893 46 86
Email: fredrik.lennqvist@borjes.com

Jörgen Fredriksson
Jörgen Fredriksson

Transportadministration

Direktnr: +46 (0) 481 75 45 32
Mobilnr: +46 (0) 709 10 91 32
Email: Jorgen.fredriksson@borjes.com

Mike Rauche
Mike Rauche

Trafikledning/försäljning

Direktnr: +49 (0) 362 02 28 416
Mobilnr: +49 (0) 174 23 48 460
Email: mike.rauche@borjes.com

Våra kontor

Så här hittar du till oss

Kontakta oss

Vänligen välj område*